Fashion & Tips

No. 1

V mojich článkoch sa chcem hlavne zaoberať módou a oblečením. Je to hlavne preto, že ma to baví. Chcem sa v tom rozvíjať a posúvať ďalej. Veľmi dlho som rozmýšľala či mám začať blogovať alebo nie. Odrádzal ma od toho hlavne fakt, že blogeriek je veľa, pomaly každý druhý bloguje…

Lenže neskôr som pochopila, že mám do toho ísť. Móda je niečo čo ma baví. A keď mám otvorené dvere v tejto oblasti, prečo nezačať?

_MG_4760

Samozrejme bol to proces kedy som dlho rozmýšľala a riešila , že nepotrebujem k životu aby o mne ľudia (verejnosť) vedela.

Ale, predsa je to súčasť blogovania a ja som sa aj tak nakoniec odhodlala a vysporiadala s tým, že vám napriek tomuto odkryjem kúsok zo mňa a mojich každodenných inšpirácií.

Priznávam sa že ešte stále neviem čo presne budem písať. Nebudem sa tváriť že som dokonalá, lebo sa naozaj iba učím a budem sa snažiť robiť veci najlepšie ako viem.

A písanie je oblasť v ktorej sa budem musieť ešte riadne zdokonaľovať. Ale, nechcem aby ma to odrádzalo od blogovania. Môj blog bude hlavne o fotkách a komentároch k nim. Aspoň zatiaľ. Myšlienky a veciach čo ma inšpirujú. Či už k danému outfitu alebo dňu.

_MG_4765 (1)

Foto: Romana Šarlina

Úprava: Mária Badinská

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s