In to me see

Prijímaj uvážene.


To, čo nás mení je ovplyvnené tým, čo prijímame.
Preto je dôležité skúmať, čo do seba vnášame.

 

Nebojme sa prijímať. Bažme stále po väčšom. Buďme smädní a hladní. Pozor však na to, čo je tým naším pokrmom. Radšej siahnime po obžive, ktorá nám pomôže v raste ako po fast foode, ktorý nás zanesie tukom a obmedzí nás.

Priateľu, poďme sa spolu zahĺbiť do svojho jedálnička, preskúmajme ho, odstráňme jedlo, ktoré by nás iba zanieslo a neprinieslo tú správnu výživu pre naše telo.

A ešte takto Ti poviem, existuje Zdroj pri ktorom sa môžeš správať ako couch potato. Taký, ktorý si priam žiada, aby si sa zastavil počas dňa a nechal sa Ním obživiť. Len tak sedieť, ležať, stáť, kľačať… a nechať sa plniť. On prinesie do Tvojho srdca život, ktorý rozprúdi krv v Tvojich žilách.

 


♥ Letters of Love ♥

“Nejde o to, čo mi dávaš, čo ponúkaš. Nič sa na mojom postoji k Tebe nezmení. Nič nerob, nesnaž sa prekonať svoju poslednú obetu či chválu. Len ma vnímaj. Nebuď nastavená/nastavený na výkon. Prijímaj. Nezáleží koľko zo seba vydáš. Záleží na tom, čo a koľko toho prijímaš. Tak vnímaj moju lásku k Tebe. Buď ako batoľa, ktoré samé nezmôže nič. Potrebuje pomoc svojich rodičov. Ty potrebuješ starostlivosť Nebeského Ocka. Tak sa nezdráhaj a nesnaž sa stále dokazovať mu, aká si dospelá/dospelý.”


Poznámka:  Pri čítaní mojich príspevkoch je nevyhnutné zapojiť svoje metaforické ja.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s