Fashion & Tips

Krása

V prirodzenosti je krása.

Žena je krásna. Taká aká je. Nemusí sa na nič hrať, na nikoho podobať.

Jednoducho v tom všetkom čo robí, v čom sa nachádza, je úžasná taká aká je. Máme v sebe krásu, ktorú sme dostali ako dar. A je len na nás ako s ňou budeme zaobchádzať   a či ju prijmeme.

Ja sa učím spravovať svoju krásu a viem, že čoraz viac ju budem spravovať správne, tým viac ňou budem premieňať okolie. No, nie je to úžasné? Spravovať krásu a premieňať ňou okolie. Toto je úlohou ženy v tomto svete.

Uvedomujete si niekedy to aký máme každá vplyv na tento svet? / „Prítomnosť ženy nikdy nie je bez účinku. Buď prináša jas alebo nepokoj. V jej prítomnosti muži zmenia svoje správanie, podľa toho či prebudí to najlepšie alebo to najhoršie v nich.“ ( J. Croissant) /

Možno si si niekedy všimla čo sa stane, keď vojde žena do miestnosti. Nie je len tak v etikete vymyslené, že prvý má vojsť chlap. Jednoducho vzbudzujeme pozornosť, preto lebo sme ženy. Myslím, že je to krásne a nie je to nič zlé, egoistické alebo ťažké.

Jediná ťažká vec na začiatok je prijať samú seba. Pretože od toho ako sa prijmeš sa odvíja nie len tvoja vnútorná krása, ale aj tvoj vonkajší vzhľad a osobný štýl. Všetko pramení zo srdca. A netreba ani zabúdať na to, prečo sa chceš pekne obliekať a maľovať.

Je tvoj postoj srdca taký, že to robíš naozaj preto, aby si zvýrazňovala svoju krásu?         Alebo sa hanbíš za to ako vyzeráš a nie si spokojná so sebou samou natoľko, že ak sa nenahodíš podľa predstáv a nezakryješ všetky svoje nedokonalosti (či už make-upom alebo oblečením) tak sa hanbíš vyjsť na ulicu alebo sa hneď začneš porovnávať? Išla si niekedy von a všetci sa ti zdali lepšie a krajšie oblečení než ty sama? Tak ako to je možné, kde podľa teba robíš chybu? Kedy si sa naposledy cítila pekná?

Tak čo, aký je tvoj postoj srdca?

Môžete si na tieto otázky zodpovedať samy alebo anonymne sem do komentárov, na mail a iné soc. siete. Ja budem veľmi rada ak sa zapojíte a vyjadríte. 😊 Nechcem písať ďalej, dohovárať alebo písať rady. Každá sme iná a každá aj inak odpovie na tieto otázky. Ja budem v tejto téme pokračovať aj v ostatných článkoch. Chcem rozvíjať tému krásy, ženskosti a oblečenia.

_DSC0698

/ Uvedomujete si niekedy to aký máme každá vplyv na tento svet? /

/Spravovať krásu a premieňať ňou okolie. Toto je úlohou ženy v tomto svete./

_DSC0675

/ Pretože od toho ako sa prijmeš sa odvíja nie len tvoja vnútorná krása, ale aj tvoj vonkajší vzhľad a osobný štýl. /

_DSC0659

/ Všetko pramení zo srdca. /

_DSC0766

 /Tak, aký je tvoj postoj srdca? /

_DSC0738

Za tieto nádherné fotky ďakujem fotografke Martine Cimermanovej

2 myšlienky na “Krása

  1. Spätné upozornenie: CESTOU NECESTOU… – I am blessed

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s