Fashion & Tips

CESTOU NECESTOU…

Cestou necestou plnou slnka, emócii a zážitkov…

Prázdniny už skončili a ja stále spomínam na ten čas. Hlavne na prvý týždeň, pretože bol jeden z tých najspontánnejších, aké som zažila. Začalo to nápadom a túžbou ísť na Awakening Europe do Prahy. Chcela som už dávnejšie, ale nejako som to neriešila a zmierila sa s tým, že tam nepôjdem. Ale keď som zistila, kto všetko bude na pódiu, tak som si dva dni pred začiatkom konferencie povedala: ,, Joj, škoda, že som to neriešila skôr, teraz je už neskoro. ”  Ale nikdy nie je neskoro. 😀 Hneď som si sadla za počítač a začala zisťovať, kto tam ide a ako a kde budú ubytovaní, koľko stojí vstupné a pod. Ako to dopadlo? 😀 Úplne supeer! Po pár telefonátoch som si zohnala, čo som potrebovala, ešte aj lístok som dostala zadarmo a už som len dúfala, že ma rodičia pustia. Najväčší problém bolo ale vysvedčenie. Ale aj to sa vyriešilo.

Všetko dobre dopadlo. Už na začiatku cesty mi stále trebalo na záchod a chudáci kamaráti mi museli stále zastavovať. No čo, aspoň sme sa nenudili… 😀 😀 Pred halou, kde sa akcia mala odohrávať som sa stretla s človekom, u ktorého som mala dohodnuté ubytovanie a vkročila som do haly. Bol to pre mňa šok. Cítila som sa tam ako stratená ovečka. Všetci okolo mňa rozprávali v inom jazyku a ja som len dúfala, že sa ma nikto nič nespýta po anglicky. No čo, stalo sa. 😀 A začalo to hneď,  keď som vošla.

Ostatné dni boli pre mňa veľmi vzácne. Chodili sme na program, do ulíc sa rozprávať s ľuďmi, modlili sa alebo len tak išli do galérie a do mesta. Zoznámila som sa so super ľuďmi a bola s mojou úžasnou kamarátkou Dominikou,ktorá je šikovná a rada tvorí. Mali sme o čom stále kecať a zaodievať ďalšiu krásku, u ktorej sme bývali. Múdru ženu Světlanu .

Najlepším dňom pre mňa bol ten posledný. Naučil ma nestresovať, aj keď nevieš, čo s tebou bude, kde budeš spať alebo ako sa dostaneš domov. Všetko uplynulo tak rýchlo. Najprv som zachraňovala kamarátov a nakoniec trebalo i mňa. 😀 Potrebovala som si za pár minút nájsť odvoz alebo ubytovanie. Nakoniec ma zachránilo moje spoločenstvo, ktoré som tam tiež stretla. Vďaka za nich! Mohla som ísť v nedeľu s nimi a vyspať sa. Síce na chodbe, ale predsa na matraci. V priebehu sa stalo ešte veľa super aj horších 😀 nečakaných vecí, ale to je na dlho. Podstatné je to, že som sa dostala domov a vo vlaku som sa zoznámila s novými ľuďmi. Doma som stihla ísť aj so všetkými vecami kúpiť kvety pre učiteľky a vidieť ich krásne úsmevy pri oneskorenejšom odovzdávaní vysvedčenia. 🙂 A večer? 😀 Po troch hodinách spánku som bežala na fotenie s Martinou Czimermanovou. Nikdy na to nezabudnem 😛 😀 obe unavené jak po opici 😀 ale dali sme to do pol hodiny! a Vy ste to mohli vidiet v tomto článku: krása No čo, povedali by ste, že bol nafotený po troch hodinách spánku a neustálom stání na nohách? 😀

Konkrétne tieto fotky sú síce staré z pred pár rokov, ale je mi ľúto ich nepridať a nespomínať aj vďaka nim na leto.

 

IMG_5208_1IMG_5320IMG_5231IMG_5193IMG_5244

fotil môj kamarát Jopo

šaty: H&M

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s