Fashion & Tips

INSIDE-OUT

Dnes píšem článok v spolupráci s IMANI. Za touto módou stojí jedna žienka Nika, ktorá nielenže má až 8 detí, ale všetko to, čo žije a túži žiť, prináša do módy. Robí módu s posolstvom. Imani v preklade znamená , viera – podstata toho, v čo dúfame, dôkaz toho čo nevidíme…

IMG_8402

Pred pár dňami som sa zúčastnila fotenia novej kolekcie s názvom Inside-out. Je to jednoduchá minimalistická kolekcia zostavená z tričiek, mikín a šiat, v ktorej netreba slová.

IMG_8303

Hovorí o tom, ako je dôležité spoznať to, čo máme vo vnútri, to, akí sme. Niekedy sa veľmi zamýšľame nad tým, akými nás chcú mať iní. Zabúdame na svoju originalitu a jedinečnosť a nevieme sa prijať takí, akí sme.

IMG_8253

IMG_8283

Táto myšlienka inside-out kolekcie ti chce ukázať, že nie je až tak dôležité to, čo je vidieť na prvý pohľad. Lebo nie vždy to musí byť skutočnosť.

IMG_8304

Chce upozorniť na to, že oveľa dôležitejšie je to, čo je v tvojom srdci. Kým si a či sa máš rada taká aká si. Chce ti pripomenúť to, aká si – svojim posolstvom vo vnútri trička, ktoré uvidíš len ty.

IMG_8401

IMG_8400

Myšlienka minimalistickej geometrie: V jednoduchosti je krása. Tie najkrajšie veci v živote sú úplne jednoduché, aj keď sa možno na prvý pohľad také nezdajú.

IMG_8352

Ja sama sa stále učím prijímať seba samú. Uverila som mnohým klamstvám o sebe a o tom, aká som. A teraz čoraz viac zisťujem, že to nie sú pravdy o mne. Učím sa prijať svoje chyby a zvíťaziť nad klamstvami, ktorým som verila. Väčšina sa týkala mojej povahy a skutkov. Vyčítala som si veľa vecí, len preto, že to niekto o mne povedal. Nakoniec som sa pýtala ľudí, čo si o mne myslia. Viem, že konštruktívna kritika nemusí byť zlá, ale odsudzujúca kritika v nesprávny čas môže veľmi ublížiť a presne to sa mi stalo. Mala som v tom ešte väčší chaos. Jeden mi napísal, ako na mne miluje nejakú vlastnosť a ďalší, ako ju na mne neznáša. Bola som ochotná vo svojom živote meniť mnoho oblastí a aj sa o to stále snažím, ale toto boli veci, ktoré ma dostávali na kolená a uvedomila som si, že nikdy nevyhoviem všetkým. Jeden na mne bude milovať niečo, čo druhý bude nenávidieť. Začala som sa teda pýtať radšej Boha a mojich najbližších a bol to uzdravujúci proces, v ktorom som dávala klamstvám zbohom a sebe nový život. Čelila som samej sebe, ale začala som odznova vidieť a dostala novú šancu milovať sa novým spôsobom.

IMG_8407

IMG_8404

IMG_8405

 

Jedna myšlienka na “INSIDE-OUT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s