In to me see

Zabúdam, nezabúdaj aj ty

Ten čas, kedy sa strácam a ničomu nechápem…keď zabúdam. Akoby som vysypala všetky tie šuflíky našich rozhovorov a ostalo tam prázdno. Pocit.
Stane sa to presne vtedy, kedy sa zahltím všetkým vôkol, vzťahmi, povinnosťami, obavami o budúcnosť, plánovaním…a popritom zabudnem na seba a nás. Utekám od samoty a zmätok vo mne narastá.

 


Riešením je zavrieť sa a byť alebo zobrať sa a ísť.
Samota je kľúčom v napredovaní.


 

Preto som sa rozhodla narušiť svoje plány. Zastaviť sa. Byť sebou. Znova sa rozprávať a všetko zapisovať. Pritom vsakovať, objavovať a zjavovať krásu, lebo to je mojím poslaním.

 

IMG_20190801_102547

 


♥ Letters of Love ♥

Zamiluj sa do mňa ešte väčšmi. Potrebuješ ma! Prečo predo mnou utekáš? Zastav sa a počúvaj, vnímaj, cíť. Toto všetko Ti chcem dať. Nič menej, iba viac a viac, lebo moja štedrosť nemá konca kraja. Bojíš sa, lebo si myslíš, že nechávaš všetko len tak plynúť. Ak budeš so mnou dennodenne komunikovať nebude to všetko iba tak plynúť, všetko dostane ten správny smer.

Nemusíš robiť nič navyše, stačí ma počúvať. Neuzatváraj sa pravidlami, ale otváraj sa môjmu hlasu. Stretávaj sa so mnou, však bývame v jednom byte. Nevyhýbaj sa mi zámerne, bolí ma to. Ja Ťa ľúbim, tiež ma ľúb, vieš to. Nenechaj si tlačiť do hlavy kaleráby, nelipni viac na názoroch ostatých než na mojich. Ja Ťa predsa poznám najlepšie. Ja som Ťa stvoril, ja som od počiatku vedel, kde budeš, čo budeš robiť, ako budeš vyzerať, ako sa budeš správať, tak sa ma už nesnaž klamať. Nežime tak zvrátene, žime pravdivo. Túžim Ťa vidieť takú aká si, bez akejkoľvek zahalenej časti. Niet ma čím oklamať, ja poznám každý Tvoj záhyb. Rob činnosti zo srdca a nie z presvedčenia, či z očakávania spoločnosti. Či nie som Ti až tak drahý? Prosím Ťa, buď sebou.  


 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s