About

Sme dve snívajúce ženy, ktoré si uvedomujú kým sú, a ktoré chcú nabúrať štandard tohto sveta. Chceme prebúdzať.

Prečo sa náš spoločný blog volá práve takto a prečo ho robíme spolu? Zahĺb sa.

Byť požehnaný, nie je žiadna špeciálna výsada. Je to pohladenie za rozhodnutie, za povedané áno. Áno, chcem viac a nielen pre seba, ale chcem to niesť ďalej. Objavovať seba, byť slobodný. To je to, čo dnes svet berie všetkými desiatimi. Pravá sloboda je príťažlivá. Tak chceme požehnanie dávať ďalej. Pretože to nie je trofej, ktorá má usadnúť prachom.

Je to ako vietor, ktorý ťa chce vniesť do hlbiny tvojho srdca.

Tak ako holubica letí nebesami do diaľ, o ktorých len snívame. Tak ako jeleň beží horou cez miesta, ktoré svoje čaro ešte ľuďom neodkryli.

Chceme byť tými, ktoré vám tieto miesta odhalíme. Chceme, aby ste ich videli s nami. Túžime, aby sa vám rozšírili obzory.

Siska oplýva veľkou vášňou k móde, estetike, kráse, ktorá zahaľuje a pritom odhaľuje. Vidí svet farebne a v rôznych textíliách. Bude odkrývať zákutia módy, miest ale i bytia samotného. Zjaví svet tak ako ho vidí ona.

Ja sa budem ponárať do hlbín srdca, aby som odhaľovala, konfrontovala, povzbudzovala, pýtala sa a odosielala listy, ktoré mi poslal sám Vznešený.

(Bubka)

_MG_4783 (1)

Keďže veríme, že sme Božie deti, sme požehnané a povolané žiť Kráľovstvo (ísť do vecí a plniť si svoje sny).

To čo sme dostali si nechceme nechať len pre seba. Naším snom je povolávať ľudí a odovzdávať im aj to málo čo máme.

Lebo každý z nás je požehnaný a v každom z nás je niečo jedinečné a to chceme, aby vzbudzoval tento blog v ľuďoch.

Chceme ľudí inšpirovať a podeliť sa s nimi o naše požehnanie, a zároveň spolupracovať s ľuďmi, ktorí majú podobné túžby ako my.

Nechceme, aby tento blog bol len o nás a o tom čo chceme my. Ale chceme, aby požehnaní ľudia mohli prejaviť svoju kreativitu a začali si tiež plniť svoje sny.

Božie kráľovstvo je – ako v nebi tak i na zemi. Preto jeleň, ktorý beží do všetkých kútov vo voľnosti a slobode. Holubica, ktorá lieta, vidí veci z nadhľadu.

Myslíme si, že keď sa tieto dve veci spoja vytvoria jedinečnú spojitosť.

(Sisa)

_MG_4779

 

 

ĎAKUJEME!

Foto: Roman Šarlina

Úprava: Mária Badinská

Spolužiakom z GDZN School 5, ktorí nám spísali na papieriky ako nás vnímajú.